Kalıp kesme makinası baskısı etkileyen faktörler nelerdir?

Kalıp kesme makinası baskısı etkileyen pek çok faktör vardır:

1. çelik bıçak, toplam uzunluk ürünün, kalıp, büyük basınç gerekli büyük direnç uzunluğu.

2. kalınlığı ve sertliği ürün, kesim için gerekli miktarı da o kadar büyük karton kesmek için ve girinti üretmek için karton plastik deformasyon neden makine

3. çelik bıçak pad sertlik ve alan kaset kalıp kesme makinası karton şerit tasarımı uygun sertlik seçin kalınlığı dayanması gerektiğini ve şerit çok geniş, küçük parçalar halinde kesmek en iyisi olması gerekiyor , Her iki tarafta da hangi kesim için gerekli basıncı azaltır.

Die kümenin öğeleri nelerdir?

1. renk sipariş tipini seçin. Türü GCR ve ECR rengini ikisi, GCR gri bileşen için bunun yerine, ECR arka plan kaldırıldı, bu GCR formu kullanmak için tavsiye edilir.

2. görüntüyü gri bileşenleri daha az, genellikle marka kesim makinesi siyah sürümü siyah sürümünde ayarladığınızda ton eğrisini kesim makinesi siyah sürümünü belirlemek için. Görüntü yüksek doygunluk, yüksek kontrast sanat fotoğraf, siyah ise sürüm uzun vadeli çoğunluğu gri bileşen görüntü kesim makinesi siyah sürümünü kullanıyorsanız kısa kontrast kontrast siyah yorum, ayarlanabilir.

3. siyah sürümü orijinal farklı türde en fazla kısıtları-meli-si olmak farklı değerleri, % 70-90 olabilir, yaygın olarak kullanılan %85 olduğunu.

4. gazete kağıdı yaklaşık %260 iken mürekkep dört renkli çizgi ile en büyük değer adına toplam miktarı, öyle aynı derecede kaplı 330 %380, ofset, arzu edilen kağıt.

5. marka değeri arttı sonra özgün karanlık düzeyi, sesi Eğer kesim makinenin arka plan kazanç değeri değeri, koyu tonda esas olarak artış aksi takdirde daha küçük daha iyi.