Kesme Makinesinin Basıncını Etkileyen Üç Faktör!

Kesme makinesi, belirli bir basıncı uygulamak için baskı yoluyla, basılı veya karton belirli bir şekle dönüştürülen ilgili metal olmayan malzemeler, çıkartmalar, girinti ve bronzlaştırma işlemleri, macun, metal kalıpları, çelik tel vb. Için kullanılır. . Kesici bıçağın basıncını etkileyen faktörleri biliyor musunuz? Aşağıdakiler sizin için Xiao Bian tarafından açıklanmaktadır.

1, bıçağın uzunluğu, ürünün toplam uzunluğu ne kadar uzun olursa kalıp direnci de o kadar yüksek olur, basınç o kadar fazla olur.

2, ürünün kalınlığı ve sertliği, karton kesme kalıp kesme makinası ve girinti ihtiyacı nedeniyle oluşan mukavva plastik deformasyon

3, sertlik ve şerit alanının çelik bıçak yastığı, kalıp kesme makinesi şerit tasarımının uygun sertliğini seçmek için karton kalınlığına dayalıdır ve şerit çok geniş olması gerekir, kesmek en iyisidir Küçük parçalara, Her iki yüze de, kalıp kesme için gereken basıncı düşürür.

Kalıp kesme makinesi, belirli bir basıncı uygulamak için künye vasıtasıyla bıçak, metal kalıp endüstrisi kullanan ilgili metal olmayan malzemeler, macun, otomatik atıklar, kesme makinaları için kullanılır, basılı veya karton belirli bir şekle dönüştürülür. Kalıp kesme makinesinin güvenli çalışmasını biliyor musun? Aşağıdakiler sizin için Xiao Bian tarafından açıklanmaktadır.

1, kesme makinesi kullanımından önce personel kesinlikle eğitim operasyonu, operasyonel güvenlik bilgisi anlayışından önce olmaktır.

2, makine normal çalışma donanımı olabilir, makineye ezmek ya da yağlayıcılar gibi makine, sık sık iş etkilemez şekilde öğe depolayamaz kontrol edebilirsiniz kontrol edin.

3, makine tamir, ayarlama, yağ, bakım temizliği, durdurulmuş bir durumda olmalı ve ekipmanın emniyet kapağı kilit düğmesine basın açmak için.

4, katlamak, şablon yüklemek, koruma ayarlarını açmanız gerekir ve dikkatle fikstür emniyet sabitleme kontrol edin.

5, makul bir pozisyona yerleştirilecek zamanı kullanmayı durdurmak için, güvenlik kurallarının kullanımını izlemek için, kalıp kesme makinesinin kullanımında, emniyet ve koruma cihazlarındaki ekipmanın kesinlikle yasaklanması, dolayısıyla her iki makine de Hasar edilemez Kişisel güvenlik konuları.

Yukarıdaki Xiaobian, kalıp kesme makinesinin güvenli bir şekilde çalışması için yaptığınız işlerden bazılarını açıklamaktadır; yardımda kalıp kesme makinesini kullanmak istiyorsunuz.