Neden kalıp kesme makinası duyarlığını azaldığını nedeni

Kesim veya kesim sürümü konumlandırma teke verilir. Makinenin uzun süreli kullanımı kesim çerçeve neden olur veya konumlandırma kesim plaka böylece boşluğu çok büyük giyim, blok ve kesme doğruluğu azaltmak için yol. Konumlandırma blok şu anda değiştirilmelidir. Plaka aşınma konumlandırma tarafı yan konumlandırma önemli bir faktör oluşturuyor. Aranmasını konumlandırma için iyi aşınma telafi etmek yeterli olmadığı gibi doğruluk konumlandırma yoksul konumlandırma yan neden olur. Şu anda plaka konumlandırma yan değiştirin.

İkinci olarak, önce ve sonra sarkaç konumlandırma konumlandırma mesafe çok küçüktür. Konumlandırma mesafe çok küçük ise zincir uzunluğu belirli bir hata olduğundan, daha sonra ön ve arka konumlandırma böylece kalıp kesme doğruluğunu etkileyen zinciri hata ortadan değil. Böylece diş durdurmak için ön ve arka konumlandırma çerçeve bu noktada sarkaç vida konumlandırma veya sonrası sarkaç cam pozisyonu konumlandırma önce ayarlanması gereken 2 mm ~ 3 mm mesafe uygundur.

Üçüncü olarak, mandal çok küçük ya da eşit olmayan basıncıdır. Kıskacı'nın etkin diş esneklik nedeniyle uzun süreli kullanımı daha küçük hale gelirse, kayma veya doğrudan kesim doğruluğu etkiler aktarım işlemi sırasında düşmek kağıt neden olur. Kolları arasında dengesiz basınç farklılığı sürecine kağıt neden olabilir. Şu anda etkin diş değiştirmeniz gerekir. Ayrıca, yatay yüksekliği sabit dişlerde de tutarlı olması gerekir, aksi takdirde kesme doğruluğunu etkileyen tutma kağıt çarpışma veya tutma kağıt kırışıklıkların, olabilir.

Dördüncü olarak, karton aktarma işlemi, ana tahrik zinciri aşınma ve yırtılma uzaması, doğrudan kesim önce konumlandırma doğruluğunu etkiler. Bu noktada zinciri değiştirmek için. Aralıklı mekanizma giymek, diş satır durdurmak sonuçlanan ya da değişimi işlemini başlatmak, kalıp kesme doğruluk-ecek da etkiler. Bu durumda genellikle sadece konumlandırma doğruluğu, bu sefer etkiler, zamanında bakım olmalıdır.

Yukarıdaki dört puan olduğunu kalıp kesme makinası die kesme doğruluk yüksek mekanik nedenleri, operasyon ve bakım personeli için makine bakım, zamanında muayene ve Die çalışma en iyi modu emin olmak için bakım yapmak ihtiyacını değildir Kesme makinesi.