Soğuk Basın Makinasının Bakımı Çok Önemlidir

Soğuk Pres Makinesi, ahşap işleme endüstrisinde yaygın olarak kullanılan makinelerden biridir. Çoğunlukla plaka mobilyaların yapıştırılması ve kaplaması için kullanılır. Soğuk Pres Makinesi, Bakım Çalışması yapmak için Soğuk Basın Makinesi'ni kullandıktan sonra. Soğuk Pres Makine bakımı tam bir standart setine sahiptir. Koştuğumuzda, Soğuk Basın Makinasını nasıl idame ettirebilirim? Herkesin tanıtması için buradayım.

1, her sınıfın bitiminden sonra basın temizlemeli ve vidanın temiz olduğundan emin olun.

2, haftalık türbinler, kanatlar, yağlama için kaldırma vidası, kaldırma vidası ve fındık yağ dolum yağı. 3, 25 mm altındaki yağ yüzeyi hidrolik yağı, yakıt deposu ile doldurulması gerektiği gibi, 25-45 mm arasında korunmalıdır, önce üst ve alt masa panelinde 100 mm yükseklikten daha fazla blok bırakılmalı ve daha sonra doldurulmalıdır. Yağ işlemi. 4, silindir piston jitter veya keskin ses, gaz boşaltılması gerekir

5, kesinlikle kullanımı yasaktır silindir, basınç veya basıncı engellemek için yolculuk, işleme sırasında oluşur.

Soğuk Basın Makinesi bakım, Soğuk Basın Makinesi başarısızlığını azaltmak için Soğuk Basın Makinesi, daha fazla Soğuk Basın Makinesi ile ilgili içeriğin ömrünü uzatmak için lütfen web sitemizi ziyaret edin veya telefonla üretici firmalarımıza başvurun Daha fazlası

Soğuk Basın Makinasının fiyatını anlayın, önce bu ekipmanı anlamanız veya fiyatı bilmeniz, bunun anlamı nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız! Soğuk Pres Makinesi ekipman üreticileri Henan üretiminde çok şey var, ancak Cold Press Machine teknolojisi ile çok aşina değilseniz, Cold Press Machine projesine girmek istiyorsanız, ekipman ve hizmetleri alabilmek için profesyonel bir üretici bulmamız gerekiyor.

Soğuk Pres Makinasının şu bilimsel bilgisini sunmak için teknik personelimiz bugün:

Soğuk Basın Makinesi, yani, soğuk ve kuru kompresör. Sıkıştırılmış havadaki su buharı miktarı, sıkıştırılmış havanın sıcaklığı ile belirlenir: sıkıştırılmış havanın sıcaklığını düşürerek sıkıştırılmış havadaki su buharı içeriğini azaltmak ve sıkıştırılmış hava basıncını esasen sabit tutarken aşırı su buharı Bir sıvıya yoğunlaşacaktır. Soğuk ve kuru makine (dondurulmuş kurutucu), sıkıştırılmış havanın kuruması için soğutma teknolojisi kullanan bu ilkenin kullanılmasıdır.

Soğuk Pres Makinesi, vidalı Soğuk Pres Makinası ve hidrolik Soğuk Pres Makinaya bölünmüştür. Bir vida Cold Press Machine, savunmasız, uzun süreli bakım gerektiren bir türbin içerir. Hidrolik Soğuk Pres Makinesi. Sık bakım yapılmaksızın sızıntı yapması kolay, yüksek verimlilik. Soğuk Pres Makinesi fiyatı piyasada aynı model olmasına rağmen farklı olsa da, teklif sunmak istiyoruz Xinxiang Kim Li, marangoz muayene istemek, makul bir teklif korumak için Cold Press Machine şirketin çeşitli türleri ve her zaman kullanıcı Tanışmak için değerli.