Soğuk Basın Makinesinin Bakımı ve Bakımı Yöntemine Dikkat Edilmeli

Dedi ki, iyi makina bakım ve bakım yapmak için günlük işlerinizi sürdürmek için sadece üretim verimliliğini artırabilir ve bakım maliyetlerini düşürebilir, aynı zamanda insanlar mekanik ürünler, duygusal bir ifade için çok çalışıyor. Ancak Linyi ahşap Linsen makine bakım da yöntem ve teknikler, yanlış bakım sadece istenen sonuçları elde etmek için başarısız dikkat değil, aynı zamanda öngörülemeyen hasar makine ve işletme için bazı ekonomik kayıp getirmek olduğunu söylüyorlar.

Ayrı ayrı yapılması gereken bakım ve bakım, Soğuk Basın Makinesinin günlük bakımı şunları içerir:

1. Makineyi temiz tutmak için, şanzıman parçaları ve dönen bağlantı noktaları yağlanmış halde muhafaza edilmelidir. Enkaz makinenin üzerine koymayın.

2. Silindir flanşının ve silindirin zamanını kontrol edin ve vidalar üzerindeki bağlantı flanşının üst plakası gevşek ve zamanında sıkıştırın; Yağ devresinin sızıntı olup olmadığını ve zamanında onarılmasını kontrol edin; Bir baskı plakası konumlandırma silindiri ve Kaldırma dengesi dişli, raf kullanımı kontrol edin;

3. Depoda bulunan yağı haftada bir kez kontrol edin: Yağın kirli olup olmadığını zamanında değiştirip değiştirmediğini kontrol etmek önemlidir. Yağ yeterli mi ve zaman dolduruyor mu? Hidrolik yağ, Great Wall 68 #, Mobil MOBIL: DTE26 aşınma önleyici hidrolik yağı seçebilir.

Soğuk Pres Makinesinin işletme esnasında bakımı şunları içerir: Makineyi doğru çalıştırma yöntemine göre çalıştırmak, iş parçasını orijinal tasarım işleme aralığının ötesine basmak kesinlikle yasaktır. İş parçası doğru şekilde yerleştirilir ve basınç ve pürüzlü basınç kesinlikle yasaktır.