Hidrolik Soğuk Pres Makinasının Arıtım Metodu

Hidrolik Soğuk Pres Makinesi, genel Soğuk Pres Makinesi, hidrolik Soğuk Pres Makinesi ve iyi performansın her noktasında düşük gürültü, kaldırma hızı ile karşılaştırıldığında Soğuk Basın Makinasının bir çeşididir. Hidrolik Soğuk Pres Makinası bir süre çalışmak için, Soğuk Basın Makinası hidrolik yağını doldurma ihtiyacı, benzin doldurma yöntemi aşağıdaki gibi:

1, kova yoluna paralel yerleştirilir ve kova silindir çubuk tamamen uzatılmış böylece 45 ° pozisyon açtıktan sonra sola dönün, çubuk silindir piston çubuğu tamamen yavaşlamış, yavaşça bumba, böylece kepçe Kepçe Topraklayın ve daha sonra motoru kapatın, depo tahliye vanasını açın, tutamağın ileri geri hareket etmesini çekin, sistem artık basıncından kaynaklanan ağırlığı kaldırmak için birkaç kez pedal çevirin.

2, benzinle boru bağlantılarını, pompa ve motor konnektörünü iyice temizleyin, yağ tapasını, yakıt deposunu yakıt doldurucunun üst kısmına ve yağ boşaltma dibinin tabanına ve çevresine koyun.

3, yağ boşaltma valfı ve yağ boşaltma tapasının tabanını açın, böylece tüm eski yağlar yağdaki yağ deposuna sokulur.

4, yakıt deposunun yakıt deposunu açın, yakıt ikmali filtresini çıkartın, deponun alt kısmını ve yanını kontrol edin, kalan yağı köşesinde metal tozu veya diğer pislikler bulunduğunu kontrol edin. Depoyu iyice temizleyin, önce dizel ile iki kez temizleyin ve ardından yakıt deposu içinde basınçlı hava kullanın. Şimdiye kadar temizleme tamamlanana kadar kalan çamur, safsızlıklar vb. Olup olmadığının iç köşelerini kontrol edin ve nihayetinde yeni yağla tekrar durulayın.

5, hortumun yıkılması.

6, tüm filtre için sistem filtresini çıkarın. Filtreyi değiştirin, filtreyi metal tozu veya diğer safsızlıklar ihtiva eden veya içermeyen dikkatlice kontrol etmek gereklidir, böylece sistem aşınma kısımlarını anlayabilirsiniz.

7, ana hidrolik pompa, döner motor, eski yağ içinde motor boşluğu yürümek bırakın ve yeni bir yağ ile dolu.

Hidrolik Soğuk Pres Makinesi, burada tanıtım yapmak için herkes için yakıt ikmali yöntemi, tanıtım içeriğiyle ilgileniyorsanız, resmi web sitemize göz atabilir veya anlamak için üreticilerimizle telefon iletişim kurabiliriz.