Hidrolik Soğuk Pres Makinası Rafine Yöntemi

Hidrolik Soğuk Pres Makinesi, Soğuk Pres Makinesi, genel Soğuk Pres Makinesi, iyi performans her yönüyle hidrolik soğuk pres ve düşük gürültü, kaldırma hızı ile karşılaştırıldığında. Hidrolik Soğuk Pres Makinesi, bir süre için Soğuk Pres Makinesi hidrolik yağını, aşağıdaki gibi yakıt ikmali özel yöntemini doldurma ihtiyacını karşılar:

1, kol, rayın yönüne paralel olarak yerleştirilir ve kovan silindir piston kolu tamamen uzatılmış, böylece çubuk silindiri piston çubuğu tamamen geri çekilir, böylece bom yavaşça aşağı, böylece kürek üzerinde 45 ° pozisyon açtıktan sonra sola dönün topraklayın ve motoru kapatın, tank serbest bırakma valfini açın, sapın çalışmasını çekin, sistem artık basıncının neden olduğu ağırlığı serbest bırakmak için birkaç kez pedallayın.

2, benzinli boru bağlantıları, pompa ve motor konnektörünü iyice temizleyin, yağ tapasını, yakıt deposunu yakıt doldurucusunun üst kısmına ve yağ tahliyesinin tabanına ve çevresine yerleştirin.

3, yağ tahliye vanasını ve yağ tahliye tapasının alt kısmını açın, böylece eski yağın yağ içindeki yağ deposuna girmesini sağlayın.

4, yakıt deposunu çıkarmak için yakıt deposunu açın, yakıt filtresini çıkarın, tankın tabanını ve yanını kontrol edin, kalan yağın köşesi metal tozu veya başka kirleri içerir. Depoyu iyice temizleyin, önce iki kez dizel temizliği yapın ve ardından yakıt deposunun içindeki basınçlı havayı kullanın. Artık temizlenene kadar artık çamur, kirlilikler, vs. olup olmadığının iç köşelerini kontrol edin ve son olarak tekrar yeni yağ ile durulayın.

5, tüpün yıkılması.

6, tüm filtre için sistem filtresini kaldırın. Filtreyi değiştirin, filtrenin metal tozu veya diğer safsızlıklar ile veya bunlar olmadan dikkatli bir şekilde kontrol edilmesi gerekir, böylece sistem aşınmasının parçalarını anlayabilirsiniz.

7, eski hidrolik pompa, döner motor, eski yağ içinde yürüyüş motor boşluğu, bırakın ve yeni yağ ile doldurulur.

Hidrolik Soğuk Pres MakinasıCold Press Machine, herkesin burada tanıtmak için yakıt ikmali yöntemiyle, tanıtımımızın içeriğiyle ilgileniyorsanız, resmi web sitemize göz atabilir veya üreticimizle irtibata geçebilir.