Kesme Makinesinin Faktörlerine Giriş

Kalıp Kesme Makinesi Nasýl?

1, yuvarlak basınçlı Kalıp Kesme Makinesi

Bir rulo, kalıp kesme basıncı olan baskı silindirine eşdeğerdir; Diğeri makaralı bıçak kalıbıdır. Merdane bıçağı kalıp kendinden yapışkanlı etiketler ve marka kesim ağırlıklı olarak metal davul bıçak kalıp işleme, bir kimyasal korozyon veya elektronik gravür yöntemi olan, esas olarak kalıp kesim çok kalın oluklu mukavva, iki ana kategori vardır Aynı zamanda bir metal merdane bıçak kalıp ağırlıklı olarak yüksek son uzun vadeli ürünler, ezme veya kesme türü kullanımı kullanılır.

2, yuvarlak basınçlı kalıp kesme makinesi

Yuvarlak basınç Kalıp Kesme Makinesi pazarın nadiren başvurusunda, hiçbir profesyonel üreticisi, burada onları tekrar etmeyin.

3, düz basınçlı Kalıp Kesme Makinesi

Yassı Kesme Makinesi şu anda en yaygın kullanılan tiptir, aynı zamanda en yerli ve yabancı üreticiler modelleridir.

1, Kalıp Kesme Makinesi kalıp kesme plakası, eğer kompleksin şekli ya da canlı parçaların çok düzenlenmesi ve kalıp kesme noktası çok az, çok az kalıp kesimine sebep olması kolaydır. Bu noktada, eğer mümkünse, puan sayısını arttırmak için iş parçasının uzunluğu ve tutarlı tutmak için kağıt yönü uygun olmalıdır.

2, elastik bant (veya sünger) kalıp kesim versiyonu çok yumuşak ise, başarıyla kağıdı sıçrama olamaz da gevşek sürümü neden olacaktır. Şu anda yüksek sertlikte, yüksek kaliteli elastik bandın (veya süngerin) iyi esnekliğini kullanmalısınız.

3, basınç satırı önemli nedenlerin küçük bir sürümünü başlatmak için çok erken. Kalıp kesildikten sonra, hareketli platform aşağıya geldiğinde, kağıt bıçak çizgisinden elastik bant (sünger) elde edilmişse de, ancak elastik bant (sünger) genellikle 2 ila 3 mm bıçak çizgisinden daha yüksek olduğu için eğer bu sefer Tutucu sıra Hareketi başlatmak, elastik bant (sünger) nedeniyle hala kalıp kesme zeminde kağıda basılması ve gevşek kalıptan kaynaklanan kağıtların kolayca yırtılması nedeniyle olacaktır. Bu noktada gevşek aralıklı mekanizma ve hareketli platformu yukarıdan ölü noktadan 7 ila 8 mm'ye (kesim 10 ila 15 mm arasında oluklu kesim) ayarlamak için ana tekerlek aksı kuplaj kovanı olmalıdır, basınç sırası hareket etmeye başlamıştır .