Bize ulaşın+8613961933676

Arama

Nasıl kalıp kesme makinası sorunu çözmek için kağıt pürüzsüz değil mi

Oct 30, 2017

Çeşitli vardır neden kağıt esas olarak kağıt deformasyon için pürüzsüz değil nedenleri, yazdırılan çok pürüzsüz veya diğer mekanik arıza tarafından nedeniyle yüzeydir.

(1 Kağıt kağıt deformasyon nedeniyle düzgün değil

Kesim işlemi yazdırma işlemi, süreçlerin deformasyon, özellikle yüksek sıcaklık sonra üretmek kolay bir dizi sonra kağıt sonu olduğu gibi yüksek basınç parlatma. Sonra sonra film kağıt daha ciddi deformasyon, Feida düzgün bir kağıt kez olamaz.

(2) baskılı yüzeyi çok düz kağıt tarafından neden düzgün değil

Sonra film kaplama ürünleri yüzeyi nedeniyle çok düzgün, aynı zamanda kağıt bazı zorluklara neden. Yukarıdaki iki olgu için deneyimli işleçler gibi kağıdın önce hazırlık çalışmaları yapacak: kağıt, yükleme eklemek biraz kağıt kağıt üçgen veya kağıt rulo kağıt peşin, tutmak için zaman önceden yan kağıt iş veya hızını çalıyor, oyun kağıdı kalıp kesme makinası azaltmak için genellikle bu sorunu önleyebilirsiniz.

(3) zorluklar besleme tarafından bağlı mekanik hata

Feida emme emme yeterli değildir, kağıttan uçak yığını konumu uygun değildir, kuralları doğru değildir ve diğer mekanik nedenler besleme kağıt eğik, çift sayfaları, boş ve diğer hataları işlemi neden olur. Her zamanki ölmek kadar kesme makine bakım çalışmaları ve mekanik parçalar ayarlamasının zorluklar besleme tarafından bağlı mekanik hata nedeniyle kaçınılması.