Bize ulaşın+8613961933676

Arama

Veri bloğu sıraya ne zaman çözüm kesme makinesi-kesim ölmek!

Oct 18, 2017

Xiao Bian dedi die kesme makine hatası ama did değil bilmek nerede sorun yatıyor, bazı müşteriler istedi ve üreticileri küçük bir dizi ile daha sonra bir küçük kalıp kesme makine hatası tarif, Xiaobian duydum kalıp kesme makinası bilmek bu gibi durumlarda ne zaman ölmek veri bloğu satırı, o zaman ne zaman patlama satır kalıp kesme makinası die ne? Genellikle düz baskı ürün hakkında kalıp kesme makinası kesme ölmek veya katlama, girinti kağıt crack at bitmiş. Bu kez ölmek kesme makinesi vücutta oluşur; nasıl bu durumlarla başa çıkmak için? Makine Xiaobian sana söylemek Delme kutup parça;

İlk olarak, kağıt (plaka) kalınlığı çok büyük, kısa saldırı hattı, bu sefer kalıp kesim tel yüksekliği seçim makul olmalıdır.

İkinci olarak, sac kağıt patlayıcı satırdan, bu sefer sonra ince pad kağıt olmalıdır.

Üçüncü olarak, patlayıcı hattı, bu sefer olmalıdır zaman baskıyı azaltmak için sadece farklı atık yan böylece kalıp kesme makine basınç çok büyüktür.

Dördüncü, girinti kalıp ya da çok kalın kağıt sonuna, girinti dar, patlayıcı hattı. Girinti ölür, girinti genişliği orta için uygun kalınlığı kullanmanız gerekir.

5, kağıt net, düşük su içeriği, özellikle ile yüksek sıcaklık parlak kağıt, ne zaman kesim die patlayıcı hattı. Şu anda, ölmeden önce ilk kağıt nem kullanılabilir kağıt kötü su için su, su içeriği eklemek için böylece biraz esnek düzeyini ve sonra da kalıp kesme Makinası. Kesim Eğer sonra satır veri bloğu, aşırı satır durumuna azaltmak için su, kırışık, kutu.

Altı, oymalı patlayıcı renk, veri bloğu satırı sonra mavi veya siyah ve diğer koyu renk alan geniş bir alanda görünümünü Yazdır. Baskı, mürekkep eklediğinizde veya mürekkep katkı maddeleri kağıda mürekkep adezyonu geliştirmek, patlama rengini azaltmak için karanlık mürekkeple eklemek çizgi görünümü veri bloğu.

Yedi, kesilmiş kağıt toz patlayıcı satır yuvasında birikimi. İşleçler derhal temiz kağıt, yabancı madde ve benzeri ortadan kaldırmak.