Otomatik kalıp kesme makine bakım ipuçları

Önceden hassas ayarı, levha beslemeli otomatik ölmek kesme makinesidir emin olmak için anahtar parametreleri, yönetmelik doğruluğunu düzeltilmesi önceden standart doğruluğunu doğruluğunu çok çeşitli faktörler içerir, genellikle sadece bazı işleçleri kullanmak ön kontrol sistemi, bu bilim dışı yöntemidir. Ön onay sistemi kağıt kaçınabilmenize rağmen güvenilir olmayan kağıt eğriltme ve diğer sorunları neden diş satır tutma kağıdı yerleştirin ama gerçekten sistem sistem üzerinden doğruluğunu ayarlamak isterseniz, sonda çapı 1 mm den ayarlanması gerekir değil 0.1 mm alarm doğruluk, gerçeği bu değil sağlanabilir. Bu nedenle, baskı silindiri, kağıt zaman, yan yönetmelik ve diğer faktörler, en iyi durumuna ayarlamak için yönetmelik doğruluk hesaba katmak.

Bir levha beslemeli otomatik ölmek kesme basın-fit algılama normal beslenen son derece tehlikeli olan makine için bu algılama işlevi kapatırlar operatör bazıları için çok önemlidir ve kağıt algılama, kapalı sonra bir kez basın bölümü, kağıt sıkışması durumu, üst üste, kağıt anında birkaç kat neden olacak bir araba kazası, ekipman büyük hasar ve kaza ile başa çıkmak çok zordur.

Yağlama maddeleri, marka tek sayfalık otomatik kesme makinası Die fabrika belgeleri düzenli değiştirme çok sıkı yağlama döngüsü tablo, çeşitli yerlerinde ekipman gerekli yağlar marka, model, özellikle yağlama değiştirme Petrol döngüsü vardır iddia ayrıntılı. Genel olarak, temel iş Sirketler markanın gereklerine model Yağlama maddeleri, Yağlama maddeleri düzenli değiştirme ama yanlışlıkla üzerinde satın almak. Birçok ekipman yağlama yönetimi personel petrol döngüsü yerine geliyor, yakıt tankı yağda hala çok açık, maliyet dikkate yeni Yağlama maddeleri planı, yerine kadar vermek için bkz: izin ekipman devam çalıştırmak.