Otomatik Besleme Kesme Makinesi Bakım İpuçları

Ön hassasiyet ayarı, tabaka besleme Otomatik yemleme Kalıp Kesme Makinesi, kilit parametrelerin önceden konumlandırma hassasiyetinin ön hassasiyetli olmasını sağlamak, birçok faktörle ilgili düzenlemenin doğruluğunu ayarlamak için kullanılır, bazı operatörler genellikle yalnızca Ön denetim sistemi, Bu yöntem bilime aykırı. Ön kontrol sistemi kağıtların yerinde olmamasına rağmen, dişli tutucu kağıda güvenilmez kağıt eğrilmesinden ve diğer sorunlardan kaynaklanır, ancak sistemin doğruluğunu sistem üzerinden gerçekten ayarlamak istiyorsanız, prob çapı ayarlanmalıdır Yaklaşık 1mm'den 0.1mm'ye Alarm doğruluğu, bunun başarılması mümkün değildir. Bu nedenle, basınç rulosu, kağıt zaman, yan düzenleme ve diğer faktörler dikkate almalısınız, düzenleme doğruluğu en iyi duruma ayarlamak için.

Operatörün bir kısmı için, bu besleme fonksiyonunu, son derece tehlikeli olan bir tabaka beslemeli Otomatik Besleme Kalıp Kesme Makinesi için kapatması çok önemlidir. Normalde ve dışında kağıt algılama, o zaman, bir kez basın sıkışma algılama - Kağıt sıkışması durumunda, birkaç kat kağıt anında üst üste konacak, bir araba kazasına, ekipmana zarar verecek ve kaza çok zor Başa çıkmak için.

Yağlayıcıların düzenli değiştirilmesi, marka tek yapraklı Otomatik Besleme Kesme Makinesi Fabrikası belgeleri çok sıkı yağlama döngüsü tablosu, ekipmanın çeşitli bölümlerinde yağlayıcılar marka, model, özellikle yağlama yağı döngüsünün değiştirilmesi ayrıntılı taleptir. Genel olarak, markanın şartlarına uygun olarak temel işletmeler, yağlayıcılar satın almak için model, ancak yanlışlıkla yağlayıcıların düzenli değiştirilmesi üzerinde. Yağ devridaiminde birçok ekipman yağlama yönetimi personeli geliyor, yakıt deposunda bulunan yağın maliyet unsurlarının maliyetinde hala çok açık olduğunu görüyoruz, yeni yağlama maddeleri planının yerini terk ederek ekipmanın çalışmaya devam etmesine izin veriniz.