Otomatik Besleme Kalıp Kesme Makinesi Böyle Kompleks Bir Ekipman Mudur?

Baskı teknolojisinin geliştirilmesi ile, hayatımızda Otomatik yemleme Kalıp Kesme Makinesi daha önemli bir rol oynamaktadır, Otomatik yemleme Kalıp Kesme Makinesi, sonlandırma ekipmanlarının ana gücünü oluşturmaktadır, baskı endüstrisi büyümekte ve gelişmeye devam etmektedir, Kesme Operasyon talebi de artıyor, bu nedenle ekipmanın çalışması, sorunların zamanında algılanması ve problemin özümüne dikkat edilmelidir. Ardından, Otomatik Besleme Kesme Makinesi'ni kullanırken, biz ona dikkat etmemiz gereken problem nedir?

Ekipmanın çalışması sırasında anormal ses varsa parçaların dönüşünü kontrol etmemiz gerekiyor, anormal sesin ve ardından üretimin kontrol altına alınması ve ayarlanması için derhal kapatılması gerekiyor.

Kağıt, öncelikle Oto-Besleme Kalıp Kesme Makinesi'nde, kağıdın işlem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını, hatanın izin verilen aralıkta olup olmadığını kontrol etmeden önce problem oluşturmaktadır.

Operatörler profesyonel olmalı, kazaları önlemek için operatör olmayan personel ekipmanı kullanmamalıdır.

Otomatik besleme Kalıp Kesme Makinesi, çelik vidalar gibi çok sayıda bağlayıcıya sahip olması gereken böyle kompleks bir ekipman kelimeleri sıkmayarak aşınmanın veya mukavvanın kenarının ezilmesine neden olacak ve bu şekilde; Bıçak kalıp fikstürü sıkılaşmazsa düşme sürecine sebep olur.

Yabancı cisimlerin çabucak çıkarılması gerekiyorsa, demir levha palpabl işaretleri genellikle bölgeyi kontrol etmek için gereklidir.

Ekipmanın çalışması için yağ yağını düzenli olarak yerleştirmeniz gerekip gerekmediğini, gevşek vidaların, sigorta anahtarının hassas olup olmadığını düzenli olarak kontrol edin.

2002'den bu yana Çin, dünya çapında en büyük tezgah tezgahı haline geldi. Otomasyon endüstrisinin gelişimi ile Çin'in makine aletleri sanayi yapısı, makine teknolojisi ilerleme kesme ayarlamaya devam etmek de sanayileşme için yeni bir yol sürdürülebilir bir gelişme hızlandırdı. Takım tezgahı üretim hassasiyeti ve verimliliği ile, 2013 yılında Çin'in CNC takım tezgahı pazarının umutları da yeni değişiklikler. Günümüzde ülkemizde kullanılan tezgahların çoğu sıradan takım tezgahlarıdır. Sıradan takım tezgahlarının sayısı çok büyüktür ve güvenlik sorunları vurgulanmıştır. Bu nedenle, güvenlik sorunları gelişimi için büyük bir engel oluşturmaktadır. Güvenlik performansını artırmak, makine güvenliği doğasını iyileştirmek, NC düşük derecesi, sık çalışan personel yaralanmaları, düşük güvenlik seviyesi problemlerini çözmek, üretim verimliliği yüksek sorun değildir. CNC takım tezgahlarının tamamlanmasından sonra, büyük ölçüde işleme verimliliği ve otomasyon, akıllı dereceyi artırabilir. Tehlikeli parçalara operatörün temas olasılığını azaltın; Işletim sistemi ve işletim arayüzü gittikçe daha ergonomik gereklilikler, kazanın neden olduğu kazayı azaltmak için operatörün hata oranını etkin bir şekilde azaltabilir.