Hidrolik Soğuk Pres Makinesi, İşyerinde Çok Gerekli

Hidrolik Soğuk Pres Makinesi, günlük makine çalışması için ihtiyaç duyulan bir makine çeşididir. Üretim çalışmalarımız için bir temel oluşturur ve takım tezgahı endüstrisinin gelişimini hızlandırır. Hidrolik Soğuk Pres Makinesi, makineyi çalıştırmadan önce talimat kitapçığını okur. Performans ve doğru çalışma yöntemi. Bize daha fazla fayda sağlamak için bu makineyi doğru kullanmak zorundayız.

Hidrolik Soğuk Pres Makinesi ağırlıklı olarak hidrolik sistem, elektrik kontrol sistemi, baskı plakası ve vücut kompozisyonu ile. Hidrolik sistem bir silindir, bir yakıt deposu, bir yağ pompası, bir pompa motoru, bir kontrol valfi bloğu ve bir basınç göstergesi içermektedir. Tank, pompa yağını çalıştırmak için yağ pompası ile pompalanan yağla doldurulur. Silindirin çalışması için boru bağlanarak yağ silindire gönderilir. Boşaltma valfi, basıncın ekstrüzyon işleminde geri basınç üretmesi, yumuşak bir rol oynamasına, elektromanyetik topun yapılmasına neden olabilir. Valf, sistem tarafından ayarlanan basıncın korunması için kullanılır ve basınç göstergesi, basıncı göstermek için kullanılır. Elektrik kontrol sistemi esas olarak ana devre ve kontrol devresinden oluşur; devre, aşırı devreyi, kısa devreyi, depresif basıncı ve basıncın düşük voltaj korumasını sürdürmek için otomatik devre kesici, sigorta ve AC kontaktörü benimser Motor ve elektromanyetik valf. Makaralı dengeleme mekanizması ağırlıklı olarak dengeli bir kaldırma rafı, kaldırma dişlisi, dönen şafttan oluşur. Sabit dönüş yataklı kompozisyon, sol ve sağ iki gövde üzerine monte edilmiş dengeli raf. Dönen milin iki ucu kaldırma dişlileri ile sabitlenir. Döner şaftın her iki ucu dönen şaftla esnek bir şekilde dönebilecek şekilde yataklar ile donatılmıştır. Kaldırma plakası kaldırıldığında kaldırma dişlisi rafın dengesini sağlamaz mı? Kaldırma işlemindeki baskı plakasının daima dengelenmesi için döndürün. Levha, bir üst baskı levhasından ve bir alt levhadan oluşur. Üst ve alt pres plakaları kaynaklı profillerden ve çelik plakalardan yapılmıştır. Çalışma düzlemi, çalışma düzleminin pürüzsüz ve pürüzsüz olmasını sağlamak için büyük ölçekli bir köprü freze makinesi ile bitirilir. Üst plaka silindirin silindir çubuğuna bağlanır ve baskı plakasının kaldırılması ve indirilmesi silindirin kaldırılmasıyla gerçekleştirilir. Basınç plakası altında gövde tabanına doğrudan kaynak yapılmıştır. Tüm yapıyı sağlamlaştırmak. Gövde, kaynaklı çelik, kompakt yapı, iyi sağlamlıkta yapılmıştır.

Hidrolik Soğuk Pres Makinesi ağırlıklı olarak hidrolik sistemler, elektrik kumanda sistemleri, plakalar ve gövdeden oluşmaktadır. Kullanımın başlangıcında günlük üretimimizin güvenliğini, ağır sanayimizin gelişmesini sağlamak için güvenlik koşullarını kontrol etmeliyiz ve makine çalışırken tüm emniyet görevlileri kaldırılamaz veya açılmaz. Operasyonda çalışma düzleminin pürüzsüz olmasını sağlamak için vb.