Ayakkabı Sektörlerinde Kalıp Kesme Makinasının Çeşitleri

Önde gelen ayakkabı kalıp kesme makinesi tasarımcısı ve üreticisi olarak, Shuoying makineleri ayakkabı endüstrisi için üç model geliştirmiştir:

1.sing kolu kesme makinası:

13066.png13070.png13075.png

Kesme makinası Bu tür yaygın birçok ayakkabı factoryories.the salıncak kiriş kesme basın da swing kiriş veya salıncak head.Just keskin bir metal parça die kullanarak ayakkabı malzemelerin şekil keser salıncak kol kesme presi olarak adlandırılır kullanılır.

2. Travelling kafa kesme makinası:

13515.png

Seyyar kafa kesme makinesi, geniş ve sargılı malzemeleri kesmek için özellikle tek katmanlı veya çok katmanlı ayakkabı malzemeleri kesmek için uygundur. Ayrıca, küçük kalıplar, düzenli kesim ve seri üretim gerektiren parçaların kesilmesi için özellikle uygundur.

3.Havuz kesme makinası:

Büyük kesme yatağı ile uçak kesme makinası .Çok sessiz, kullanımı kolay
Anahtarın iki elle çalıştırılmasıyla işçiler için emniyet sağlanıyor. Çoğu Asya müşterisi, ayakkabı üretimi için uçak kesme makinasını kullanmak istiyor.

14144.png

Deri Eşya Yapma Süreci

Deri eşya, cüzdan, kart çantası, cüzdan, kontrol klasörleri, anahtar kutular, kart tutucular, çanta ve diğer küçük deri eşya olarak kullanılır.

1.Die Deri şekilli kesim kalıbıyla keser.Daha önce hiç deri kesme presi yoktur, işçinin aletleri ile deriyi kesmesi gerekir. Artık üretilen deri klut presimiz deri çok kolay kesip ölecek Deri aletlerden çok daha çabuk. Kesilmiş deri yüksek kalitedir.
2.Deri ve deri arıtımı, yağlanmış deri tekrar bakıma tabi tutun, normal deri temizledikleri sürece.
3.Dökme, yapıştırma veya geçici deri deri çift bağ.
4.Delik kesme, birinci bitin yapıştırma konumu dikiş zımbası gerektirir. (Cüzdanlar, cüzdanlar ve diğer yapılar gibi)
5. Dikiş, bir iğne ve iplik ile ileri geri dikiş.
6.Trimming, kenar ilk dikiş sonra dikiş, tutarlı kenar sağlamak için değişiklikler yapın.
7.Edge, kenarda düzgünce cilt yağda boyarken düzeltilir.