Kalıp Kesme Makinesi Kurulurken Nelere İhtiyacınız Var?

Kalıp kesme makinesini kurarken nelere ihtiyacınız var?

1.Öncelikle, kalıp kesme makinesini kurmadan ve kullanmadan önce manuel talimatları okumaya özen gösterin. Not: Herhangi bir çalışma veya bakım işleminden önce, makine ana elektrik hattından sökülmelidir.

2. TAŞIMA VE KULLANIM: makine bir palet üzerinde teslim edilir ve koruyucu plastik film ile veya açık veya kapalı ahşap kutu veya kaset ile kaplanır. Plastik film, makineyi nakliye esnasında nemli ve tozdan koruyacaktır; Taşıma işlemi sırasında makineyi çarpmalara karşı koruyamaz. Baskı paletine veya çuval tabanına üç puanla vidalanır.

3. Makine Kontrolleri: Makinenin nakliye esnasında maruz kalabileceği hasarları kontrol etmek için, baskı komutlarının durumunu kontrol edin (en azından dışarıdan) ve herhangi bir yağ sızıntısı olup olmadığını kontrol edin.

Makineyi ana hatta bağlamadan önce voltajın, elektrik kutusuna takılı olan plakaya yazılan makineninkiyle aynı olduğundan emin olun. Gerilim veya frekans ana hattın voltajından veya frekanstan farklıysa, üreticiden veya satış temsilcisine danışın.

4. Kesilecek malzemenin iç kısmında metal mesnet ya da benzeri bulunmadığını kontrol etmeye özen gösterin, bu sadece kalıplara zarar vermez aynı zamanda şiddetli parçalanmış uçmaya da neden olur.