Ayakkabı Makine Satın Alma: Beş Puan Hatırla

Satılık aralıksız ayakkabı makineleri, bu arzu edilen ürünleri nasıl alacağınız kolay bir iş değil. Bazen satış personeli ve müşterilerin yüz yüze iletişim kurması kaçınılmaz olarak yanılsama şüpheleri uyandırır, satın alımda aşağıdaki 5 nokta bir yardım ayakkabısı fabrikalarının doğru ayakkabı makinelerini seçmesini umuyor.

1.Brand: Herhangi bir tüccar kendi markasına odaklanacaktır! Marka, işletme sahiplerinin ve takım ruhunun sembolüdür. Kalite, tesisler, hizmetler bir dizi arkasında Marka ayakkabıları için "Shuoying" marka kesme makinesi kesme.çok ünlü ayakkabı marka shuoying ayakkabı kendi üretim için kesme makine ölmek gibi.

2.Fonksiyonlar: Konuşma görünümünden, kurumsal ürün görünümünü üreten çoğu ayakkabı makinası benzerdir ancak daha yakından incelenmesi gereken gerçek işlev arasında bir fark vardır. Genellikle ürününüzün farklı işlevlerine neden olamaz işlenemez veya yalnızca tek bir ürünü işleyebilir, çok yönlülük güçlü değildir ve bazıları ürün kalitesini etkileyeceği gibi atık olma eğilimindedir, bu nedenle shuoying size en iyi getirme yolunu önerir Kendi örneklerinizde deneyin.

3.Quality seçeneği: Bu durum nispeten müşterilerin, üreticinin iç kalite kontrol ve montaj sürecinde genellikle işlenmiş parçalar üreticileri aynı kalitede değilse, satın alınan parçalar farklı olabilir, normal (parça aşınma hariç) sağlayabilir Aksesuarlar, kalite problemlerine yatkındır. Kaliteli düzeyde değişen aksesuarların yapılandırılması, kalite sorununun doğrudan sonucunun ana sebebidir. Kısa süre herhangi bir sorun bulamayabilir, ancak uzun süre biraz sorun ortaya çıkar. Bu nedenle, aynı zamanda ayakkabı makinesinin satın alınmasında satın alınan parçaların konfigürasyonuna bakmak için derinlemesine bilgi istiyoruz. Sistem parçalarına dikkat etmenin en iyi yolu marka, orijin ve diğer belirgin işaretlerdir, bu nedenle doğru ayakkabı makinesini satın alırken dikkat etmeniz gerekir.

4.Fiyat: fiyat genel olarak yukarıdaki tüm faktörlerin kapsamındadır, üreticiler hesaplanan maliyetlerdir. Bir kâr, müşterilerin çıkarlarını göz önüne alırken, yeni ürünlerin bazıları yüksek fiyatla anlaşılabilir bir duruma gelmektedir. Müşteri, fiyatına dikkat edebilir, ancak en önemlisi kalite, işlev ve hizmettir.

5.Diğerleri: Gerisi, Güç ve performans, Görünüm vb. Gibi detaylardan bazılarıdır, ayrıca gerçek durum bazı özel gereklilikleri gerektirir. Sonra satış sonrası servis durumuna bakmak, temel ürün arzulu ürünler satın alabilecektir