Kesme Kalıbı Yüksekliğinin Ayarlanması ve Seyahat Kafa Basınında Deneme Kesme Nasıl Yapılır

Shuoying Precision Machinery, hareketli kafa basın modelinde kesme kalıbı yüksekliğini ve deneme kesimini nasıl ayarlayacağınızı önerir.

1.Yürüyen kafanın baskı masasına bir plastik kesme yastığı yerleştirin. Bundan sonra kesici kalıbı taban yerine yerleştirin. Kesici kalıbı hareketli kafanın orta konumunda olun.

2. Ayarlama anahtarı üzerinde makineyi döndürdükten sonra, aynı anda iki "kesme" düğmesine elle koyduktan sonra, zımba kafası aşağıya doğru kayacak ve kalıp kesiciye bastıracaktır. Atma ayarının kolunu gevşetin, kol Tutamağı en düşük yere götürün. Kapatma düğmesini kapatın. Delgeç pimi otomatik olarak yukarıya döner.

3. Kesici kalıbı alınız. Kesilecek malzemeleri plâstik taban plakası üzerine yerleştiriniz. Kesici kalıplarını monte edin. Aynı anda deneme kesimi için delici pim üzerindeki iki delme ve kesme düğmesine basınız.

4. Kesme kalıbını çıkarın. Kesici kalıp taban plakasına çok derin yerleştirilirse, ince ayar kafasını saat yönünde döndürün. Sonra kesim kalıbını bir deneme-kesme için tekrar monte edin. Kesilecek nesne tamamen değilse Kesme, ince ayar başını saat yönünün tersine döndürün. Bundan sonra, nesnenin tamamen kesilene kadar bir deneme kesimi için kesici kalıbı yeniden monte edin.

5. Operasyon sırasında, delici pimi fazla yükselirse kaldırma yüksekliği düğmesini saat yönünün tersine çevirerek gereksiz boşta çalışma hareketi azaltın ve çalışma süresinden tasarruf edin. Kesici tablası düzgün yerleştirilmemişse veya Diğer acil durumlar için lütfen acil durum durdurma düğmesine çabucak bastırın, ardından delici pimi geriye kalır.

6. Kesici kalıp bitirme işlemlerinin ayarlanması.

7.Hala sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.