Tam otomatik kat malzeme kesim Makinası

Tam otomatik kat malzeme kesim Makinası
Ürün ayrıntıları

KULLANIMI VE KARAKTER:
Makine gibi sanayi deri, plastik, plastik ambalaj, bez, köpük levhalar, halı, zemin ve kesici oluşturan tarafından vb gibi çeşitli Ametal malzemelerin kesim için yaygın olarak kullanılır.
1. Çift Kişilik petrol silindir, hassas dört sütunlu yol gösterici ve otomatik dengeleme çift bağlantı çubuk mekanizması bu güç yüksek görev kesme ulaşmak ve her pozisyon aynı kesme derinliği garanti yapabilirsiniz.
2. kullanım PLC bilgisayar dokunmatik ekran kontrol prosedürleri, servo motor sürücü sistemi, taşıma için sigorta doğru aralığı, koşu hızını istikrarlı ile besleme.
3. malzeme besleme ve her bir Konveyör bant boşaltma kesilmiş olması ve doğrudan maddi zarar vermeyen kesme hareketi içinde bir Konveyör bant farkındayız.
4. özel ayar mekanizması basit ve kalıp kesme ve kesme derinliği ile birlikte doğru seyahat ayarlama yapar.
5. zaman kesme tahtası aşağıya doğru kesici başvurmanız basıldığında, en üst katmanı ve kesilen malzemelerin altın katmanı arasında boyutu hata yapmak için otomatik ve yavaş kesme yürüttü.
6. Merkez yağ kaynağı otomatik yağlama sistemi servis ömrü ve makine duyarlığını güvence altına alır.
7. özel şartname sipariş, memnuniyeti çeşitli müşterilerinin ihtiyaçlarını olabilir

Makine gösteri
Biz diğerlerinden farklıdır: kaliteli makineleri kaliteli parçalar vardır.

En iyi hizmeti:
1. biz farklı tasarımı, işleme, montaj, hata ayıklama, teslimat müşterilerimiz için şekillendirme makineleri rulo yapmak için profesyonel ekibimiz var.
2. you fabrikamız için adamlarını gönder. Onları nasıl eğitim ücretleri ödemeden makine işletmek için öğretecektir.
3. aslında orada seçmek için başka bir ucuz ve kolay bir şekilde. Her makine fabrikamız işlemi bir kitap ile el ile bırakır. Yaou manaul önce okuyun ve makine ile hakkında bilgi edinin. Sonra video aramasý almak ve on-line makine işletmek yapmayı öğretmek.
4. Apart yukarıda eğitim kursu, ayrıca 1 yıl garanti ücretsiz ve bütün-hayat teknik servis desteği için makine kolayca kırık parçası için sağlar.

5.jpg

Varsa herhangi bir sorun makineye oldu, biz hemen çözüm sağlayacaktır.
Yakında gelecek, kazan-kazan iş ilişkileri kurmak olabilir umut!


Makine üreticileri kesme o ünlü tam otomatik yer arasında Shuoying hassas makine makine Altın Tedarikçi Çin'deki kesme rekabetçi bir tam otomatik kat malzeme malzemedir. CE belgeli ürünler bizden alabilirsiniz.
Sorgulama