Otomatik Blister Paket Kesme Makinesi

Otomatik Blister Paket Kesme Makinesi
Ürün ayrıntıları

Otomatik Blister Paket Kesme Makinesi

Kullanım ve Özellikleri  
1. Blister, suni deri, plastik, kauçuk, naylon, mukavva, lamine malzemeler, köpük ve çeşitli sentetik malzemelerin kesilmesi için kullanılır.
2. PLC kontrol sistemi kolay kullanım ve seri üretim garantisi verir.
3. İşgücü tasarrufu: PP Blister Ambalajı için Otomatik Kalıp Kesme Makinesi, sadece onu çalıştırmak için iki işçiye ihtiyaç duyar.
4. Küçük motor, küçük yağ pompası, elektrik ve yağ tasarrufu. Makine aşınmayı azaltmak ve servis ömrünü uzatmak için yağlama sistemi ile donatılmıştır.
5. 24V düşük güç özel kontrol sistemi.
6. Darbe alt sınırı, yüksek hassasiyetli bir zaman atlama devresi tarafından kontrol edilir, bu nedenle yüksek kaliteli ürünler üretebilir.
7. Farklı yükseklikteki ürünler aynı anda üretilebilir.
8. İsteğe bağlı olarak özel özellikteki ürünler mevcuttur.

 

Makine Avantajları   
1.Çift bağlantı çubuğu dengesi ve hidrolik tahrik. Tüm hareketli parçalar otomatik yağlama sistemine sahiptir, makine servis ömrünü uzatır ve kesme hassasiyetini arttırır.
2. Üst baskı levhası hızla iner ve kesme kalıbına yaklaştığında otomatik olarak yavaşlar. Dolayısıyla, malzemelerin üst tarafı ve alt tarafı herhangi bir boyut farkına sahip olmayacaktır.
3. Özel olarak tasarlanmış makine yapısı yağ sızıntısını önler.
4. Flywheel enerji depolama teknolojisi, yüksek basınç kesiminin gerçekleştirilmesine, enerji tasarrufuna yardımcı olur. Yağ sıcaklığı artmayacak.
5. Darbe ayar mekanizması, farklı kesme kalıplarına göre kesim yüksekliğini kolay ve hassas bir şekilde ayarlayabilir.
6. Ana sızdırmazlık elemanları Almanya'da üretilmektedir. Anahtar hidrolik parçalar ve elektrikli ev aletleri ithal edilmektedir ve uzun servis ömrüne sahiptir.
7. Yüksek frekanslı söndürme işleminden sonra, silindir çubuğunun çevresel yüzeyi sert krom kaplamalı olacak ve makinenin ömrünü uzatacaktır.
8. Hidrolik sistem, otomatik yağ ilave hız arttırıcı silindiri benimser. Çalışırken, hızla düşer ve hidrolik pompa boşaltma halindedir. Daha az ısı üretir ve uzun süre sürekli çalışabilir.

 

Makine Resimleri

9.jpg

10.jpg

Ünlü otomatik blister ambalaj makinesi üreticileri arasında Shuoying Precision Machinery, Çin'de rekabetçi bir otomatik blister paketi kesim makinesi altın tedarikçisidir. CE belgeli ürünleri bizden alabilirsiniz.
Sorgulama