Otomatik besleme tarafından dolaşım Konveyör bant kesme makinası Die

Otomatik besleme tarafından dolaşım Konveyör bant kesme makinası Die
Ürün ayrıntıları

Bunlar arasında otomatik besleme-dolaşım Zincirleme makara kemer kalıp kesme makine üreticileri tarafından Shuoying hassas makine bir rekabetçi otomatik besleme dolaşım Zincirleme makara kemer kalıp kesme makinesi Altın Tedarikçi Çin tarafından ünlüdür. CE belgeli ürünler bizden alabilirsiniz.

Otomatik besleme tarafından dolaşım Konveyör bant kalıp kesme makinesi
Model: SY-3/200

KULLANIMI VE ÖZELLİKLERİ
Doğrudan tek katmanlı ya da deri, kauçuk, keçe, kumaş, naylon, tekstil, halı, Konveyör bant için otomatik besleme ve büyük toplu üretim ve sürekli kesme yüzeyi kesim die tarafından malzemeleri ve diğer malzemeleri temizlik, çok katlı kesim için uygundur.
1. PLC dokunmatik ekran program denetimi, kesme için seçmek için kesim die ayar modu (otomatik veya el ile) iki tür vardır.
2. özel PU dairesel Zincirleme makara kemerle arka lastik rulo otomatik besleme ve sürekli kesme cihazı, kesme verimliliği artırabilirsiniz.
3. dört sütunlu, cihazın caging ayarlama hangi kesme derinliği etkin biçimde denetleyebilirsiniz Kılavuzu.
4. tek tip Kesme derinliği her kesme konumunu garanti çift petrol cylinders、precision dört sütunlu Otomatik Dengeleme bağlantı yapısı.
5. ne zaman üst kesme tahtası düşer ve kesim die dokunur, bunu otomatik olarak kesme malzeme üst ve alt katmanlar arasında boyutu hata yapmak için kesme yavaşlatabilir.
6. çalışma hassas olun ve makine servis ömrünü uzatmak için merkezi petrol tedarik otomatik yağlama sistemi ile donatılmıştır.
7. zaman kesme, operatörleri yüksek güvenilirlik sağlar için Emanet ızgara kullanarak.

TEKNİK PARAMETRELER

Max. güç kesme

2000kN

Kesme hızı

0,08 m/s

Besleme hızı

0.10-0.50m/s

Kontur ayar aralığı

0-160mm

Çalışma tablolarını aralığı

50 — 210mm

Boyutu üst kesme tahtası

1600 × 1100 mm

Alt worktable boyutunu

1600 × 1120 mm

Motor gücü

11KW

Genel boyut

2700 × 4200 × 1850 mm

Toplam ağırlık

11000kg

Sorgulama