Ekran Koruyucu Kesme Presleri Salınım Kolu Kesme Makinesi

Ekran Koruyucu Kesme Presleri Salınım Kolu Kesme Makinesi
Ürün ayrıntıları

Salınım kolu kesme makinesi Model SYJ-2C / 22 SYJ-2C / 27, ekran koruyucusu üretimi için ideal makina türüdür. Ekran koruyucusu kesme presi salıncak kolu kesme makinesi, plastik malzemenin kesilmesi için kullanılabilir. Shuoying hassas makine tarafından imal edilen ekran koruyucusu kesme presli salınım kolu kesim makinası sıcak satış ürünüdür.


KULLANIM VE ÖZELLİKLER

Her çeşit tek katmanlı veya çok katmanlı deri, plastik, mukavva, kumaş ve diğer küçük metal olmayan metal malzemeler kesim kalıbı ile kesim için uygundur. Ayakkabı üretimi, çanta ve bavul, giyim, otomobil, sanayii, ambalaj, elektron ve diğer sanayiler için ideal bir kesme ekipmanıdır.

1. (I) küçük basınç (P) kademesiz ayarlama, (Ⅱ) Akıllı basınç (T) geri besleme tasarımı, kesme kalıbının yüksekliği nedeniyle kesme kalıbının yüksekliğini ayarlamaya gerek yoktur kesme üzerinde iki etkisi vardır Derinlik ve her kesme noktası ideal kesme sonucu elde edebilirsiniz.

2. Sütun, operatörün daha kolay çalışmasını ve çalışmasını kolaylaştıran, kendiliğinden yağlanan çift yağ devresi statik basınçlı sistemle donatılmıştır.

3. Ana parçalarda, düşük gürültülü, yüksek verimlilikli ve enerji tasarrufu sağlayan yüksek güvenilirliğe sahip ithal edilmiş parçalar kullanılmaktadır.

4. Her iki elle de çalıştırma, operatörlerin yüksek emniyetini sağlar.

TEKNİK PARAMETRELER

Maks. Kesme kuvveti

22T / 2 2kN

27T / 270kN

Hız kesmek

0.15 / s

İnme ayarı aralığı

0-70 mm

0-100mm

Çalışma masaları arasındaki mesafe

3 5-1 0 5mm

45-145mm

Salıncak kolu boyutu

36 0 × 430 mm

50 0 × 500mm

Alt çalışma masasının boyutu

9 00 × 43 0mm

1000 x 500mm

Motor gücü

1.1kW

1.5kW

Makine boyutu

900 × 90 0 × 1350 mm

1000 × 100 0 × 1400 mm

Net ağırlık

680kg

980kg


Not: Diğer kesme makineleri için lütfen aşağıdaki serilere bakın:

1, Salıncak kolu kesme makinesi

2, Hassas dört sütunlu uçak kesme makinesi

3, Seyahat kafası kesme makinesi

4, Hidrolik geri çekme kafası kesme makinesi

5, Çok formlu otomatik besleme PLC kesme makinesi

6, Sıcak kesme makinesi

Shuoying makinesi yaygın olarak birçok endüstride kullanılmaktadır:

Zemin malzemesi, oto iç dekorasyon parçası, köpük ve kauçuk, ambalaj, aşındırıcılar, plastik ve deri, giyim ve tekstil, ayakkabı ve şapka, elektronik vb.


Bu ünlü ekran koruyucusu kesme basın savurma kolu kesme makinesi üreticileri arasında Shuoying Hassas Makine rekabetçi bir ekran koruyucu Çin'de altın tedarikçisi makine kesme basın salıncak kesme olduğunu. CE belgeli ürünleri bizden alabilirsiniz.
Sorgulama