Bize ulaşın+8613961933676

Arama
Bilyalı Kesim Makinası

Bilyalı Kesim Makinası

Açıklama

Bilyalı ürünlere gelince, normalde rulo hareket başlı kalıp kesme makinesiyle otomatik besleme, vidalı başlı kalıp kesme makinesiyle otomatik besleme veya döner hareketli başlı kalıp kesme makinesi vb. İle otomatik beslemeyi seçin. Genellikle, tekrar tekrar kesmek için büyük bir baskıya gerek yoktur Futbol, basketbol, tenis topu, voleybol vb. için tek tabakalı malzeme

Share:

content_1

Content_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Bu ünlü top kalıp kesme makinası üreticileri arasında, Shuoying Precision Machinery Çin'de rekabetçi bir top kesme makinası altın tedarikçisi konumundadır. CE belgeli ürünleri bizden alabilirsiniz.

Bilyalı ürünlere gelince, normalde rulo hareket başlı kalıp kesme makinesiyle otomatik besleme, vidalı başlı kalıp kesme makinesiyle otomatik besleme veya döner hareketli başlı kalıp kesme makinesi vb. İle otomatik beslemeyi seçin. Genellikle, tekrar tekrar kesmek için büyük bir baskıya gerek yoktur Futbol, basketbol, tenis topu, voleybol, vb. için tek tabakalı malzeme. Normalde gerekli basınç 250KN ~ 350KN'dir, bu nedenle otomatik hidrolik hareketli kafa kalıp kesme makinası top ürünleri üretiminde yaygın olarak kullanılır.

1) rulo besleme kafa tarafından otomatik besleme die kesme makinası

图片 3.png

2) kafa die kesme makinası seyahat klipler tarafından otomatik besleme

图片 4.png


3) Otomatik besleme Döner hareketli kafa kesme makinası die

图片 5.png