Bize ulaşın+8613961933676

Arama

Hakkımızda

Jiang Su Shuo Ying hassas makine A.ş lider kalıp kesme makine üreticisi Çin, daha fazla 20 yıllık gelişme, 15 yıl deneyime verme. şirket Dagang kasaba sanayi bölgesi yancheng şehri jiangsu Eyaleti'bulunur.

Shuo Ying şirket üretim serisi ISO ve CE onaylı makineleri: salıncak kol kesme makinesi; baş kesme makinesi; hassas dört sütun uçak kesme makinesi seyahat; Hidrolik basık baş kesme makinesi, çok şekilli otomatik besleme PLC kesme makinesi; kesme makinesi ve benzeri sıcak.

Shuoying makine yaygın kat malzeme, oto iç dekorasyon parçası, köpük & paketleme, kauçuk, Aşındırıcılar, plastik ve deri, giyim & Tekstil, Ayakkabı ve şapka, elektronik vb. de dahil olmak üzere birçok endüstride kullanılan.,

Shuo Ying şirket profesyonel mekanik tasarım ekibi, QA, satış ve QC takımı hangi makine ve mükemmel satış sonrası servis yüksek kalite bir grup vardır.

Makinelerimiz yüksek itibar iç ve dış pazarlarda olsun. yüzde 60'ı makineleri geniş dünyada 30'dan fazla ülkede dışa aktarın.

Jiang Su Shuo Ying hassas makine Co., Ltd.sincerely ile dünyanın her yerinden daha çok ortak çalışmaya umuyoruz. Firmamız her zaman ziyaret etmek hoş geldiniz!